Series
Ratings
19- Black Butler: Book of CircusRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The World is Still BeautifulRated ★ 4.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 4.0- OrangeRated ★ 5.0
- Yona of the DawnRated ★ 5.0
- www.working!!Rated ★ 5.0
The Morose MononokeanRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0