Titles you rated
- SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Scarlet HeartRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
On AirRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5