Movies
Ratings
702
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Gekijouban anime Nintama rantarou: Ninjutsu gakuen zenin shutsudou! no danRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.5
Guns AkimboRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
UnderwaterRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 5.0