Titles you rated
TenetRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 5.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 0.5
1917Rated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
GretaRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5
HeartstoneRated ★ 2.5
IdolRated ★ 2.0
CocoRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
UsRated ★ 5.0