Titles you rated
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 2.0
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 1.0
2 Days and 1 NightRated ★ 1.5
Bad GuyRated ★ 2.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 2.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5