Movies
Ratings
182
The Man from EarthRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.5
BoltRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 3.0
The RiteRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 4.5
The GreyRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5