Series
Ratings
681- 원피스 32기Rated ★ 4.5
- 원피스 31기Rated ★ 4.0
- EXchange Season 4Rated ★ 1.0
GOING SEVENTEEN 2022Rated ★ 3.5
GOING SEVENTEEN 2021Rated ★ 4.5
GOING SEVENTEEN 2020Rated ★ 4.0
GOING SEVENTEEN 2019Rated ★ 4.0
GOING SEVENTEEN 2023Rated ★ 3.0- Seventeen's One Fine Day in JAPANRated ★ 3.5
NANA bnb with SEVENTEENRated ★ 3.0
Nana Tour with SEVENTEENRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Taylor Swift - the Eras Tour - the End of an EraRated ★ 5.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Grand Maison Tokyo SpecialRated ★ 3.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
Love in the CloudsRated ★ 4.0- 하트페어링Rated ★ 3.0
Are You The OneRated ★ 3.5