Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 5.0
CureRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 2.0
NowhereRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 4.5
The 8th NightRated ★ 0.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 1.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
AlonersRated ★ 3.5