Movies
Ratings
417
Now You See MeRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 2.5
Petty RomanceRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
The TuxedoRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The Royal TailorRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0