Titles you rated
Promising Young WomanRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 0.5
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.0
MalenaRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Hillbilly ElegyRated ★ 3.5
SwallowRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 3.5
AnomalisaRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 2.0
VacancyRated ★ 1.5
MiseryRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 4.0
UnplannedRated ★ 0.5
The PlatformRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5