Movies
Ratings
63
3 IdiotsRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Air DollRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5