Movies
Ratings
588
PunchRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.5
The Guard PostRated ★ 3.5
Two Night StandRated ★ 4.5
FilthRated ★ 4.0
SnowdenRated ★ 4.0
Red LightsRated ★ 3.5
Lesson of the EvilRated ★ 3.5
AwakeRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Independents' DayRated ★ 3.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 2.5