Titles you rated
The ConjuringRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.0- Highway StarRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 1.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
The Karate KidRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0