Movies
Ratings
101
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0- Horror Stories 3Rated ★ 3.0
PandemicRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 3.5