Series
Ratings
69
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 2.5
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0- 나루토 5기Rated ★ 3.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.0
- 나루토 4기Rated ★ 3.5
- 나루토 2기Rated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 3.0