Titles you rated
I Can SpeakRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.5
The TreacherousRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 4.0