Movies
Ratings
107
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Dumb and DumberRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.5
Drunken MasterRated ★ 4.0