Movies
Ratings
647
RushRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Japan SinksRated ★ 2.0
Young Detective Dee: Rise of the Sea DragonRated ★ 2.5
DoomRated ★ 3.5
The Game PlanRated ★ 3.0
DamageRated ★ 4.0
Edge of DarknessRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 4.5
Days of WrathRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0