Titles you rated
Heart is...Rated ★ 2.5
Shrek Forever AfterRated ★ 1.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 2.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 1.0
BoyhoodRated ★ 1.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 1.0
GravityRated ★ 2.5- Tokyo Marble ChocolateRated ★ 2.0
Return to Never LandRated ★ 2.0
G-ForceRated ★ 0.5
PadakRated ★ 3.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 2.0
Arthur ChristmasRated ★ 1.5