Movies
Ratings
1065
High LifeRated ★ 2.0
Set Me FreeRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
BumblebeeRated ★ 3.0
HookRated ★ 3.0
Kung Fu Panda: Secrets of the Furious FiveRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Taking WoodstockRated ★ 3.0
Zoolander 2Rated ★ 2.5
AnomalisaRated ★ 4.0
Never Look AwayRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
RoboCop 2Rated ★ 3.0
Please Teach Me EnglishRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 2.5
Mary Queen of ScotsRated ★ 3.5
Get SmartRated ★ 3.5