Series
Ratings
375- 층간Rated ★ 1.5
The Confidence Man KRRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 4.0
Salon De HolmesRated ★ 3.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 4.0- Overlap Knife, KnifeRated ★ 2.0
ONE: High School HeroesRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
맹감독의 악플러Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
Villains EverywhereRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.5
Undercover High SchoolRated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 2.0
Study GroupRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0