Titles you rated
Radio StarRated ★ 3.5
Ringu 2Rated ★ 2.5
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 1.0- DoctorRated ★ 0.5
The Ring TwoRated ★ 3.0
A Cruel AttendanceRated ★ 3.0
Two GuysRated ★ 1.5
DreddRated ★ 2.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 2.5
Taxi 3Rated ★ 3.5
[REC]²Rated ★ 3.0
Child's Play 3Rated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.5
UnleashedRated ★ 4.0
GamerRated ★ 3.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 3.0
YamakasiRated ★ 3.0
Into the MirrorRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 2.5