Titles you rated
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0