Movies
Ratings
581
The ShackRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5- Marvel One-ShotsRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 2.5