Series
Ratings
125
BakemonogatariRated ★ 3.0
NisemonogatariRated ★ 3.0
No Game No LifeRated ★ 3.5- Haruchika -Haruta & ChikaRated ★ 2.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0- Hayate The Combat Butler 2nd SeasonRated ★ 3.0
- Hayate The Combat ButlerRated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam-sanRated ★ 4.5
- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 3.5
- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 3.5
- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 5.0
- Battle B-Daman: Fire Spirits!Rated ★ 4.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.5- Sgt. Frog OtsuRated ★ 4.5
Sgt. FrogRated ★ 4.5- Brave Police J-DeckerRated ★ 4.0
- 勇者王ガオガイガーRated ★ 5.0
- Ultimate MuscleRated ★ 3.5
Brave Command DagwonRated ★ 4.0