Titles you rated
Miss SloaneRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
UnstoppableRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
RampantRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
GlassRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 4.5