Movies
Ratings
538
Love LetterRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 1.5
The Last GodfatherRated ★ 0.5
Sector 7Rated ★ 0.5
The ScentRated ★ 2.5
TraffickersRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
For the EmperorRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5