Series
Ratings
176
UzumakiRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
The God of Music 2Rated ★ 3.5- The God of MusicRated ★ 4.0
- Excessive ChallengeRated ★ 3.5
- Psick Univ - HansarangsanakoeRated ★ 5.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5- BonobonoRated ★ 3.5
- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 4.5
- Reckless ChallengeRated ★ 4.5