Series
Ratings
151
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Succession Season 3Rated ★ 4.5
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.0
Succession Season 4Rated ★ 4.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.0
Love Is BlindRated ★ 3.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
WeCrashedRated ★ 4.5
The Kardashians Season 1Rated ★ 4.0
HollywoodRated ★ 3.5
Schitt's CreekRated ★ 4.5