Titles you rated
Be With YouRated ★ 4.5
HalRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.5
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.5