Titles you rated
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Barbie in the Dancing PrincessesRated ★ 4.5
Barbie and the Magic of Pegasus 3-DRated ★ 4.5
Barbie of Swan LakeRated ★ 4.5
Barbie as RapunzelRated ★ 4.5
Barbie as The Princess & the PauperRated ★ 4.5
Barbie in the NutcrackerRated ★ 4.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 4.5
Miss BaekRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
The NunRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0