Movies
Ratings
411
MasqueradeRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 3.5
Jamon JamonRated ★ 3.0
CarmenRated ★ 3.0
Talk to HerRated ★ 3.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.0
The Legend of RitaRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Open Your EyesRated ★ 4.0
Germany Pale MotherRated ★ 4.0
ThesisRated ★ 3.5
Ali: Fear Eats the SoulRated ★ 3.5
Wings of DesireRated ★ 4.0
ButterflyRated ★ 4.5
Cria!Rated ★ 4.0
MetropolisRated ★ 4.0