Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
Dong YiRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Meteor GardenRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Hana KimiRated ★ 3.5- 유한클럽Rated ★ 3.0
He is BeautifulRated ★ 3.0- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 3.0
Tree of HeavenRated ★ 3.5
Daughters-in-LawRated ★ 4.0- Hello, God!Rated ★ 3.5
- Bambino!Rated ★ 4.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
My Precious ChildRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 3.0