Titles you rated
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 2.5
Bicycle ThievesRated ★ 1.5
American PieRated ★ 2.5
HostelRated ★ 3.0
UnforgivenRated ★ 2.5
The WarriorRated ★ 2.5
Shakespeare in LoveRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 2.5
My Own Private IdahoRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 3.5
S.I.U.Rated ★ 2.5
The Blue LagoonRated ★ 3.0
Gloomy SundayRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 3.5
A History of ViolenceRated ★ 5.0
The DescendantsRated ★ 5.0
DoubtRated ★ 2.5
PoseidonRated ★ 2.0
NoahRated ★ 4.0