Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Treasure HuntRated ★ 4.0
The Wedding WarRated ★ 2.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Agents of MysteryRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
QueendomRated ★ 3.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5