Series
Ratings
27- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
LastRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Empress CheonchuRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Six SiblingsRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
PianoRated ★ 5.0
The King and IRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 2.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5