Movies
Ratings
224
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
SleepRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0