Titles you rated
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0- GROW:인피니트의 리얼 청춘 라이프Rated ★ 1.5
InterstellarRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0