Series
Ratings
20
You're BeautifulRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Lily FeverRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.0