Titles you rated
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 5.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 4.5
- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0