Titles you rated
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0