Titles you rated
Worlds WithinRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5- Yeonu's SummerRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
- SoulmateRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5