Titles you rated
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0