Titles you rated
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 2.0
One PieceRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
GiantRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
Famous PrincessesRated ★ 2.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0