Series
Ratings
96
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 5.0- DamoRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.5
Tale of ArangRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0