Titles you rated
Happy Feet TwoRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.5