Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
TroyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0