Series
Ratings
148
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 3.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.5