Titles you rated
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 1.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0