Movies
Ratings
252
Our TimesRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
HopeRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0